Price: $39.390
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Purple |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltaje | 3.7 V |
| Largo | 17.5 cm |
| Ancho | 6.5 cm |
| Altura | 4 cm |
| SKU | sb260206134137944284003 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 6787381 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.